Menü Bezárás

E-LEARNING - OTTHON VÉGEZHETŐ TANFOLYAMAINK

A koronavírus terjedésének csökkentése érdekében, autósiskolánk, OTTHON VÉGEZHETŐ (E-LEARNING) tanfolyamokat indít. A beiratkozáshoz nem szükséges felkeresni autósiskolánkat! Jövőbeni vezetőtársaink, az alábbi elérhetőségeken jelentkezhetnek.

Szerződéseket e-mailben (origoautosiskola.gyor@gmail.com) továbbítjuk oda-vissza majd az általunk megadott számlaszámra utalhatják a tanfolyam költségét és a KRESZ vizsga díját.

Bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámokon kaphatsz:

Mi az az e-learning?

• Hatékony és korszerű webes távoktatási rendszer
  • tananyagból és keretrendszerből áll
    • a tananyag: könnyen befogadható ismeret - multimédi elemek, interaktív animációk, szituációs gyakorlatok segítségével
    • e-Titán keretrendszer: tárolja az információkat - egyedi belépési kód mindenkinek - tanfolyam igazolás
  • elektronikus, digitális úton közvetíti a tartalmakat

Mi kell hozzá?

Internet, számítógép, billentyűzet és egér!

Fontos tudni: kizárólag az NKH által akkreditált e-learning képzések esetén nem kell tantermi oktatásra járnod, csak ebben az esetben tudod otthonról elvégezni az e-learning "KRESZ" tanfolyamot, amely teljes egészében felkészít és feljogosít a hatósági elméleti vizsgára. ISKOLÁNKBAN EZT MEGTEHETED!

Miben nyújt újat?

• Kényelem: a tanuló a neki megfelelő helyen és időben tanulhat, saját ritmusban.
  • Új tematikára épülő tananyagok: a szabályismereten túl életszerű példákkal jobba felkészítenek a gyakorlati képzésre, összefüggéseiben mutatják meg a különböző helyzeteket, átfogó ismeretet adnak.
  • Folyamatos gyakorlási lehetőség: a tanuló a tananyagok befejezése után (a még fel nem használt időkeretig), az elméleti vizsgáig gyakorolhat a teszteken, újra olvashatja a számára fontos részeket.

forrás: e-EDU

Origo Autósiskola - Kresz vizsga, jogosítvány motorra, jogosítvány autóra gyorsan, bármikor, Győrben.